2 Iberostar Bellis

Iberostar Bellis

Stát Turecko
Destinace Belek
Lokace Belek
Last minute Belek Last minute Turecko


Poloha:
Hotel se nachází přímo na písečné pláži v Beleku. Do Kadriye je to přibližně 3 km, dobré spojení minibusy (dolmus).
Vybavení:
Toto velkorysé prázdninové zařízení disponuje celkem 600 pokoji v hlavní budově s výtahy a několika třípodlažních bungalovů. Recepce, místnost s TV, internetový koutek (za poplatek), WLAN (v lobby), restaurace, 5 a-la-carte restaurací, bary a obchod. V nádherné zahradě naleznete 3 bazény, vodní skluzavky a snack bar u bazénu. Plážový snack bar. Lehátka, slunečníky a osušky zdarma u bazénu i na pláži.
Pokoje:
Bungalovy A (2B): s klimatizací (po hodinách), telefonem, satelitní TV, minibarem, trezorem, fénem, vanou nebo sprchou, WC a balkonem. Možnost rezervace jako Joker pokoje A (2S) se stejným vybavením jako A (2B). Dvoulůžkové pokoje A (1D/2D): v hlavní budově. Klimatizace, telefon, satelitní TV, minibar, trezor, fén, vana, sprcha, WC a balkon s bočním výhledem na moře. Junior suite B (2A/3A): prostorné, v hlavní budově. Klimatizace (po hodinách), telefon, satelitní TV, minibar, trezor, fén, vana, sprcha, WC a balkon s bočním výhledem na moře.
Zábava:
Animační program. Diskotéka.
Sport:
Plážový volejbal, boccia, lukostřelba, fitness, minigolf, tenis (3 kurty, vybavení a osvětlení za poplatek), stolní tenis, vodní gymnastika, hammam, sauna. Za poplatek: biliár, vodní sporty na pláži, golf v blízkosti. Spa centrum Aphrodite.
Děti:
Miniklub (od 4 do 11 let), juniorklub (od 12 do 16 let, v hlavní sezóně), dětské hřiště, samostatný dětský bazén.
Stravování:
All inclusive.
Popis all inclusive:
Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje 24 hodin denně. Minibar v pokoji denně doplňován nealkoholickými nápoji. Pozdní snídaně. Odpoledne snacky, káva, čaj a koláče. Večeře možná také v tématických restauracích (1x za pobyt, po předchozí rezervaci). Půlnoční snack. tip WELLNESS Spa centrum Aphrodite v asijském stylu (vstup od 16 let): různé druhy masáží a klasické kosmetické procedury. tip UŠETŘETE 23% sleva z ceny ubytování při rezervaci do 31.1.2012, 18% sleva z ceny ubytování při rezervaci do 29.2.2012, 20% sleva z ceny ubytování do 31.3.2012, 15% sleva z ceny ubytování při rezervaci do 30.4.2012 5% sleva pro novomanžele (pouze v pokojích A2S, A2B, A2D) výhodné termíny 14=13 při odletech 25.5., 29.5., 19.6.-26.6., 24.8., 28.8. Joker pokoje
DĚTSKÁ SLEVA
2B - 1 dítě (do 12 let) 100% sleva na ubytování a stravu. Další dětské ceny dle rezervačního systému.
1 | 2 | 3 |